کلینیک چاقی

تعداد بازديد: 4868
بيمارستان مادر و كودك غدير کلينیک چاقی چاقي امروزه يك مشكل جهاني شده و طي كمتر از سه دهه تعداد افراد چاق در جهان بيش از دو برابر شده است .چاقي فقط مشكل كشورها و جوامع برخوردار و مرفه نيست.بلكه بد خوراكي (به معني مصرف بيشتر مواد نشاسته ايي مثل برنج و نان و مصرف چربي ) و كم تحركي كه در جوامع كمتر برخورداربيشتر است عامل مهم در چاق شدن اين افراد و جوامع هست. البته استعداد ژنتيك و فاميلي را در بروز اين مشكل نمي توان ناديده گرفت ولي وجود استعداد به تنهايي هم صرفا عامل چاقي نيست.


كلينيك چاقي بيمارستان مادر و كودك غدير

بیماران چاقی که به دلایل مختلف قادر به کاهش وزن بوسیله رژیم غذایی یا ورزش نمیباشند به این درمانگاه که در طبقه دوم بیمارستان واقع شده است مراجعه مینمایند. دلیل چاقی این بیماران ابتدا در این مکان توسط پزشک درمانگاه مورد بررسی قرار میگیرد سپس به کمیته چاقی که تشکیل شده از اساتید برجسته و بنام معرفی میگردد آنها بعد از مشاوره های مختلف و ارائه راهکارهای متفاوت در آخر تصمیم به عمل جراحی( بصورت لاپاراسکوپی ) میگیرند شایعترین جراحی هایی که به جهت لاغری انجام  میشود :اسلیو  بای پس است.


پزشكان و اساتيدي كه در اين بخش فعاليت مي نمايند

دكتر مسعود امینی، دكتر سيد وحید حسینی، دكتر علي محمد بنان زاده، دكتر سياوش بابا جعفريجراحي چاقي#جراحی باریاتریک#درمان چاقي#جراحي لاپاروسكوپي#جراحي ديابت#كاهش وزن#bariatric#obesity#sleeve#اسليو#باي پس#bypass#دكتر مسعود اميني#دكتر وحيد حسيني#دكتر بنان زاده
اخبار
.تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان مادر و کودک می باشد
طراحي و اجرا: واحد فناوري اطلاعات بيمارستان مادر و كودك غدير