درباره ما

تعداد بازديد: 16211
بيمارستان مادر و كودك غدير درباره ما بيمارستان مادر وكودك غدير در سال 1388 هجري شمسي (2005 ميلادي ،1429 هجري قمري) با يكصد تخت بستري(تعداد تخت فعال 85تخت بستري مي باشد ) در زميني به مساحت 7 هكتار و زير بناي 10000متر مربع در يكي از مناطق زيباي شهرشيراز در كنار دروازه قرآن (شهرك گلشن )احداث شده است. ودر همان سال به بهره برداري رسيده است .اين مركز در سايه الطاف خداوند متعال و در راستاي تداوم توسعه خدمات درماني وبه منظور فراهم آوردن امكانات مناسب جهت مراجعين محترم روز به روز خدمات خود را متنوع تر وتخصصي تر مي نمايد. تا بتواند به عنوان يك مركز درماني منحصر به فرد به بيماران داخل وخارج از كشور بهترين خدمات را ارائه كند.


اين بيمارستان شامل

بزرگترين مركز ناباروري جنوب كشور، مركزتحقيقات سلولهاي بنيادي و فناوري ترانس ژن، مركز لاپاروسكوپي زنان و جراحي عمومي، جراحي ارتوپدي اطفال، جراحي چاقي، جراحي زنان و زايمان، جراحي اطفال و نوزادان مي باشد.


درباره ما اين بيمارستان شامل


در اين بيمارستان خدمات زير ارائه مي شود

1- اعمال جراحي جنين در داخل رحم،
2- عمل هاي لاپاروسكوپي معده – طحال – كيسه صفرا،
3- عمل هاي لاپاروسكوپي چاقي بصورت باي پس -اسليو -باندينگ،
4- عملهاي لاپاروسكوپي روده بزرگ كولكتومي،
5- كليه اعمال جراحي اطفال به روش لاپاروسكوپي،
6- كليه اعمال يورولوژي كه شامل اندويورو -سنگ شكن-لاپاروسكوپي- برداشتن كليه،
7- كليه اعمال ارتوپدي اطفال شامل نقايص مادرزادي مي باشند،
8- انواع جراحي هاي پلاستيك و زيبايي،
9- اعمال ترميمي،
10- زايمان فيزيولوژيك،زايمان در آب،سزارين،زايمان طبيعي،
11- انواع درمان هاي نازايي و ناباروري IVF


درباره ما در اين بيمارستان خدمات زير ارائه مي شود
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مادر و كودك غدير بنا دارد تا در آینده در کنار توسعه کیفیت خدمات مطابق با برنامه تدوین شده توسعه فضای فیزیکی و کمیت خدمات، سرآمد در ارائه خدمات نوین در کشور و منطقه باشد.


فاستبقو الخيرات

در تلاش براي كمك به همنوعان به ياري خداوند و همت والاي خيرانديشان ، بيمارستان خيريه مادر و كودك غدير توانسته منشا خدمات ارزنده اي در سطح استان و كشور باشد و باعث افتخار است اعلام نمائيم ، توانسته ايم به يكي از معتبرترين و بهترين بيمارستان هاي سطح كشور تبديل شويم . بي شك در تمامي اين راه مهرباني و سخاوتمندي خيرين و دعاي خير بيماران انگيزه و توانمان را افزون نموده است و باور داريم به اين مهم بيش از پيش محتاجيم . در راه رسيدن به اهداف عالي مان نيازمند ياري و همراهي شما هستيم و ايمان داريم با همراهي شما نيك انديشان ، گامهايمان محكم تر و خدمات مان مؤثرتر خواهد بود.


از تمامي شما خيرين نيك انديش در توسعه ، تجهيز و نوسازي بيمارستان خيريه مادر و كودك غدير استمداد ياري داريم.


بزرگترين مركز ناباروري#سلولهاي بنيادي#فناوري ترانس ژن#لاپاروسكوپي#جراحي عمومي#جراحي چاقي#جراحي اطفال#جراحي زنان و زايمان#جراحي جنين#يورولوژي#زايمان در آب
اخبار
.تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان مادر و کودک می باشد
طراحي و اجرا: واحد فناوري اطلاعات بيمارستان مادر و كودك غدير